ایالات متحده از مجسمه گاو پولساز برای جشن گرفتن هفته کریپتو رونمایی کرده است

بلومبرگ گزارش می دهد که یکی از شهرهای دوست دار ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، از مجسمه “چارچینگ بول یا گاو پولساز” خود برای جشن گرفتن هفته کریپتو رونمایی کرده است.

آغاز کنفرانس چند روزه بیت کوین با رونمایی از مجسمه گاو ۳۰۰۰ پوندی مشخص شده است که نشان دهنده احساس شهر میامی نسبت به صنعت دارایی های دیجیتال است.

مجسمه ای به نام “Miami Bull” جایگزینی برای “گاو پولساز” وال استریت با اضافه شدن “چشم های لیزری” است که به یکی از ویژگی های متمایز علاقه مندان به ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. این مجسمه که بیش از یک تن وزن دارد توسط پلتفرم تجاری TradeStation ساخته شده است.

همانطور که شهردار این شهر اشاره کرد، گاو نر نشان دهنده قدرت میامی در صحنه جهان مالی است و این شهر را به عنوان پایتخت دارایی های مالی و دیجیتال در آینده نشان می دهد.

این مجسمه تقریبا ۳/۵ متری ابتدا در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۲ رونمایی و سپس به پردیس کالج داد میامی منتقل می شود.

شهردار میامی به مطبوعات و مردم گفت که قصد دارد میامی را به مرکز دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل کند و صدها شرکت مرتبط با رمزارز را به این شهر جذب کند. به تازگی سوارز اعلام کرده است که بخشی از حقوق خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت می کند و آماده حمایت از شرکت ها و کارآفرینانی است که به میامی می‌آیند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *