انتقال بیش از ۲۰۰۰۰۰ بیت کوین توسط نهنگ ها در میان صعود ۱۸ درصدی بیت کوین

 بیش از ۲۰۰،۰۰۰ بیت کوین توسط نهنگ ها در حین صعود ۱۸ درصدی بیت کوین جابجا شده است. بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، اخیراً به بالای سطح ۴۴،۰۰۰ دلار صعود کرد و به بالاترین قیمت از ۱۷ فوریه رسید.

بیت کوین در اولین روز معاملات در ماه مارس  به بالاترین قیمت ۴۴،۹۸۱ دلار رسید. در زمان انتشار این مقاله، بیت کوین با قیمت ۴۴،۵۳۹ دلار معامله می شد.

علیرغم بهبود چشمگیر، بیت کوین از ابتدای سال تاکنون تقریباً ۶ درصد کاهش یافته است. قیمت بیت کوین به طور کلی ۳۵/۲۰ درصد از رکورد تاریخی خود پایین تر است. بیت کوین از ۲۴ فوریه  تقریباً ۲۱ درصد افزایش یافته است و عملکرد بسیار بهتری نسبت به سایر طبقات دارایی دارد.

همبستگی بین بیت کوین با SP500 اخیراً از ۰/۷ به ۰/۵۵ کاهش یافته است که مزیت واگرایی آن را نشان می دهد. چارلی بیللو (Charlie Bilello)، مدیرعامل شرکت Compound Capital Advisors در توییتی اعلام کرد که ترازنامه فدرال رزرو با ۸/۹۳ تریلیون دلار رکورد دیگری را به ثبت رسانده است که در طول دو سال گذشته بیش از دو برابر شده است زیرا فدرال رزرو به خرید اوراق قرضه ادامه می دهد. تورم ایالات متحده نیز در ماه جاری به بالاترین حد خود در ۴۰ سال گذشته رسید.

خرید بیت کوین
بزرگترین ETF ارز دیجیتال در کانادا، Purpose Bitcoin ETF، قبل از رشد قیمت فعلی، تعداد بیت کوین بیشتری را خریداری کرد.

این صندوق، دارایی های بیت کوین خود را ۳۱ درصد افزایش داد و از اواخر سال ۲۰۲۱، ۷۷۰۰ بیت کوین اضافه کرده است. در حال حاضر، Purpose Bitcoin ETF دارای ۳۲،۳۲۹ بیت کوین است.

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال به رهبری بیت‌کوین و اتریوم به بهبود خود ادامه می‌دهد، جان بولینگر (John Bollinger)، معامله گر کهنه‌کار، توییتی صعودی در این باره منتشر کرد و گفت که نسبت به رشد بیشتر بیت کوین و اتریوم خوش بین است. این معامله گر کهنه کار ادعا می کند که بیت کوین و اتریوم همچنان به شکلی زیبا در نمودارهای هفتگی خود حرکت می کنند

مطلب کامل  بنیان‌گذار کاردانو و مدیرعامل ترا ویرچوا با هدف توسعه بخش NFT دیدار می‌کنند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *