ال‌جی الکترونیک بخش بلاک چین و ارز دیجیتال را به عنوان حوزه‌های تجاری جدید اضافه می‌کند

ال‌جی الکترونیک (LG Electronics) به طور رسمی بخش بلاک چین و ارز دیجیتال را به‌عنوان حوزه‌های تجاری جدید به شرکت خود اضافه می‌کند. این غول فناوری کره‌جنوبی اخیزاٌ اهداف توسعه کسب‌وکار خود را به‌روز‌رسانی کرده است که شامل فعالیت در زمینه نرم‌افزارهای مبتنی بلاک چین و فروش ارزهای دیجیتال می‌شود.

ال‌جی الکترونیک بخش بلاک چین و ارز دیجیتال را به عنوان حوزه‌های تجاری جدید اضافه می‌کند

بر اساس گزارش خبرگزاری محلی کره جنوبی، ال‌جی در جلسه عمومی سالانه خود در روز پنج‌شنبه ۲۴ مارس دو هدف متمایز مرتبط با کریپتو را برجسته کرد و به طور رسمی اعلام کرد که بخش بلاک چین و ارز دیجیتال را به‌عنوان حوزه‌های تجاری جدید به شرکت خود اضافه کرده است. این اهداف شامل «توسعه و فروش نرم‌افزارهای مبتنی بر بلاک چین» و «فروش و واسطه‌گری ارزهای دیجیتال است» که منجر به حدس زدن این موضوع شد که ممکن است ال‌جی الکتروکیک به نوعی صرافی ارز دیجیتال خود را راه‌اندازی کند.

زمانی که از یکی از سخنگویان ال‌جی در مورد قصد این شرکت برای راه‌اندازی صرافی یا پلتفرم خود سؤال شد، هرگونه گمانه‌زنی را خنثی کرد و گفت:

هنوز هیچ تصمیمی قطعی نشده است. ما فقط به حوزه‌های تجاری گسترده‌تر اشاره کردیم.

شایعات مربوط به ایجاد صرافی ارز دیجیتال ال‌جی در اوایل سال جاری و زمانی که مدیرعامل صرافی Bithumb تأیید کرد که این صرافی با «یک شرکت بزرگ» برای توسعه بازار NFT خود کار می‌کند، به طور فزاینده‌ای افزایش یافت.

ال‌جی الکتروکیک در مسیر پذیرش و ادغام NFT قرار گرفته است و اوایل این ماه اعلام کرد که با شرکت فناوری بلاک چین Kakao’s Ground X برای معرفی مجموعه‌ای از تلویزیون‌های هوشمند که کاملاً دارای NFT هستند کار می‌کند. ال‌جی همچنین با پلتفرم حراج هنر آنلاین Seoul Auction Blue برای انجام پروژه‌های بیشتر مرتبط با آثار هنری مبتنی بر NFT همکاری می‌کند.

کره جنوبی به عنوان خانه آینده فناوری بلاک چین

این اخبار مربوط به ال‌جی در حالی منتشر می‌شوند که غول‌های فناوری دیگر در کره جنوبی نیز به طور گسترده‌ به فعالیت در فضای ارزهای دیجیتال و فناوری‌های مرتبط با بلاک چین ادامه می‌دهند. همانطور که در اوایل سال جاری گزارش شد، سامسونگ (Samsung) اعلام کرد که در متاورس Decentraland فروشگاه تأسیس می‌کند و همچنین به زودی یک پلتفرم NFT را برای سری جدید تلویزیون‌های هوشمند خود راه‌اندازی خواهد کرد.

کره جنوبی در اوایل ماه جاری، یون سوک یول (Yoon Suk-yeol) رئیس‌جمهور دوستدار کریپتو را انتخاب کرد، کمپین انتخاباتی او پیرامون کاهش محدودیت‌های صنعت کریپتو در کره جنوبی و همچنین ایجاد ابتکاراتی برای تبدیل این کشور به خانه آینده فناوری بلاک چین متمرکز بود.

مطلب کامل  صرافی کریپتو بایننس مجوز ارائه دهنده خدمات کریپتو بحرین را دریافت کرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *