افزایش ۱۲۲ درصدی تراکنش‌های بزرگ شیبا اینو به لطف نهنگ‌ها

طبق داده‌های وبسایت تحلیلی IntoTheBlock، به دنبال افزایش فعالیت نهنگ‌های شیبا اینو، تراکنش‌های بزرگ این میم کوین محبوب تا ۱۲۲ درصد افزایش یافته است. جهش در تعداد تراکنش های بزرگ معمولاً با افزایش فعالیت نهنگ هایی مرتبط است که در حال خرید یا فروش یک دارایی بوده و ارزش تراکنش های آنها بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار است.

تجزیه و تحلیل صورت گرفته توسط WhaleStats در مورد ۱۰۰ آدرس برتر شیبا نشان دهنده افزایش ۸٫۲۸ درصدی آدرس‌های فعال است. این پلتفرم تحلیل داده چند تراکنش خرید بزرگ در یکی دو روز اخیر را توسط نهنگ‌ها شناسایی کرده است. برای مثال، BlueWhale0073 با رتبه ۳۱۲ در وبسایت WhaleStats، به تازگی ۱۴۷,۸۴۶,۱۳۴,۳۲۶ SHIB به ارزش ۱۵۶۲۷۳۳ دلار خریداری کرده است.

افزون بر این، SHIB همچنان به عنوان یکی از ۱۰ توکن برتر خریداری شده توسط ۵۰۰۰ نهنگ برتر ETH شناخته می شود. این نهنگ ها در حال حاضر حدود ۶۲۷۴۹۷۹۷۹ دلار SHIB در اختیار دارند.

گزینه جدید کشت سود Bitrue برای توکن های شیبااینو

پلتفرم Bitrue اخیراً یک گزینه کشت سود جدید برای شیبااینو راه اندازی کرده است که به دارندگان این امکان را می دهد تا از توکن های خود کسب درآمد کنند. براساس اطلاعات منتشر شده در یک پست وبلاگی، در این پلتفرم سه گزینه استخر Shiba وجود دارد که هر کدام تعداد روز قفل شدن دارایی، سرمایه و APY خاص خود را دارند. کاربران می توانند یکی از گزینه ها را به صلاحدید و مطابق با نیاز خود انتخاب کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *