افزایش قیمت سولانا با گسترش پشتیبانی کیف پول کوین‌بیس از اکوسیستم سولانا

پلتفرم کوینبیس (Coinbase) با فعال کردن کیف پول مبتنی بر مرورگر خود برای پذیرش دارایی های اکوسیستم سولانا (SOL)، به سمت آینده Web 3.0 حرکت می کند.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی جدید، این صرافی رمزارز مستقر در ایالات متحده می گوید که با گسترش فناوری بلاک چین، به نیازها و فرصت های جدید پاسخ می دهد.

در طول سال گذشته، علاقه‌مندی به Web 3.0 و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps)، از جمله توکن‌های غیرقابل تعویض(NFT) و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) افزایش یافته است.

یکی از شبکه‌های بلاک چین که استفاده از آن افزایش یافته است، سولانا است که جامعه‌ای پر جنب و جوش از توسعه‌دهندگان و کاربران را در طول مسیر ایجاد کرده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که افزونه مرورگر کیف پول کوینبیس از تراکنش‌ها و ذخیره‌سازی نه تنها برای دارایی رمزنگاری سولانا، بلکه سایر توکن‌های موجود در فهرست کتابخانه برنامه سولانا (SPL) پشتیبانی می‌کند.

کوینبیس می‌گوید این ویژگی توسعه‌یافته با حذف نیاز به پیگیری چندین برنامه کیف پول رمزنگاری، به ساده‌سازی تجربه کاربر کمک می‌کند. ادغام آینده با سولانا، شامل اتصال به برنامه های کاربردی آن و مدیریت NFT های مبتنی بر سولانا خواهد بود.

سولانا یک پلتفرم قرارداد هوشمند لایه ۱ است که راه حل های مقیاس پذیری را به عنوان جایگزینی برای اتریوم (ETH) ارائه می دهد و صدها پروژه بر روی بلاک چین غیرمتمرکز آن ساخته شده است.

کوینبیس قبلا کیف پول خود را روی ارزهای دیجیتال سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) باز کرده است، از جمله دارایی‌های موجود در اتریوم، آوالانچ (AVAX)، پالی گان (MATIC) و بایننس اسنارت چین (BSC) که توسط بایننس کوین (BNB) پشتیبانی می‌شود، میباشند.

در زمان نگارش این مطلب، سولانا ۴٫۲۴ درصد در روز افزایش یافته و در قیمت ۸۹٫۷۶ دلار معامله می شود.

سولانا،  ۱۳٫۸درصد از پایین ترین سطح هفتگی، یعنی ۷۸٫۸۲ دلار در ۱۳ مارس افزایش یافته است

مطلب کامل  اتریوم از اوج اخیر 2024 دلاری خود به سطح 1585 دلاری عقب نشینی کرد که نشان دهنده ضرر هفتگی بیش از 20 درصد است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *