اعلام تاریخ رویداد گالاورس باعث رشد قیمت رمزارز گالا شد

در اقدامی بزرگ، استودیوی بازی بلاکچینی Gala Games (GALA) امروز تاریخ عرضه

گالاورس

را اعلام کرد. قیمت گالا در ۲۴ ساعت گذشته پس از انتشار اخبار بیش از ۱۸ درصد افزایش یافته است و همچنین حجم معاملات ۲۴ ساعته بیش از ۸۱ درصد افزایش یافته است.

گالا اعلام کرد که گالاورس یک رویداد ۳ روزه در کپنهاگ دانمارک از ۷ تا ۹ ژوئن ۲۰۲۲ آغاز می شود.

گالاورس در راه است!

تیم های Gala Games آخرین نمایش خود را از اواسط دسامبر ۲۰۲۱ که در لاس وگاس برگزار شد، بازگو کردند. در آخرین رویداد، Gala Games تجربیات جهانی همه جانبه‌ای را برای هر یک از بازی‌های خود با برخی از اجزای اصلی پروژه‌های آینده‌اش مانند Last Expedition، Legacy و The Walking Dead: Empires ارائه کرده است.

در وبلاگ این شرکت، گالا گیمز روشن کرده است که هیچ بلیط روزانه برای این رویداد وجود نخواهد داشت زیرا فقط “یک بلیط برای کل رویداد” مجاز خواهد بود. تنها ۸۰۰ بلیط برای این رویداد موجود خواهد بود که برای یک نفر ۸۰۰۰ دلار یا برای یک زوج ۱۴۸۰۰ دلار هزینه دارد.

این دومین اعلامیه بزرگ گالا در این ماه است. پیش از این، گزارش‌های CoinGape تأیید کردند که ۵ میلیارد دلار برای گسترش اکوسیستم NFT خود در سال آینده سرمایه‌گذاری خواهد کرد. بر اساس گزارش ها، از ۵ میلیارد دلار، ۲ میلیارد دلار صرف بازی های در حال توسعه و ۱ میلیارد دلار برای پروژه های استودیو موسیقی هزینه خواهد شد. و همچنین دو میلیارد دلار برای فیلم ها و پارک های تفریحی گالا NFT اختصاص می یابد. واکنش مثبت در مورد گالاورس را می توان در افزایش قیمت GALA مشاهده کرد.

مطلب کامل  معرفی اتریوم (ETH)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *