استقبال پورتسموث از پرداخت قبوض شهری با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال

شهر پورتسموث، واقع در جنوب استان نیوهمپشایر انگلستان، در تلاشی برای پذیرش ارزهای دیجیتال به شهروندان این امکان را می‌دهد تا قبوض شهری خود را با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال پرداخت کنند. طبق گزارش ها، شهردار پورتسموث اعلام کرده است که شهرداری در ارتباط با ارزهای دیجیتال، بلاک چین و نحوه استفاده از آنها برای بهبود خدمات شهری اطلاعات بیشتری کسب کرده است.

استقبال پورتسموث از پرداخت قبوض شهری با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال

دیگلان مک ایچرن (Deaglan McEachern) شهردار شهر پورتسموث، ایده پرداخت قبوض شهری با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به مقامات شهری پیشنهاد کرد، زیرا به این نتیجه رسیده بود که با این کار انتخاب‌های پرداخت بیشتری برای ساکنان فراهم خواهد شد.

طبق یک گزارش خبرگزاری محلی Seacoastonline در ۲۳ مارس، شهردار توضیح داد که «فناوری‌های جدیدی وجود دارند که در آینده ما را تحت تأثیر قرار می‌دهند». او در ادامه گفت:

من می‌خواهم مطمئن شوم که پورتسموث منتظر نخواهد بود تا ببیند این موضوع در آینده چه تأثیری بر ما خواهد گذاشت، زیرا از قبل روی ما تأثیر گذاشته است.

مک ایچرن گفت که شهرداری موارد بیشتری را در مورد ارزهای دیجیتال و بلاک چین و همچنین نحوه استفاده از آنها برای بهبود خدمات شهری آموخته است. او همچنین اشاره کرد که هرگونه پرداخت ارز دیجیتال بلافاصله به دلار آمریکا تبدیل می‌شود تا این تغییر تاثیری بر رویه‌های پولی کلی شهر نداشته باشد.

علاقه دولت‌ها و مقامات به ارزهای دیجیتال و قابلیت‌های آن‌ها در حال افزایش است. به عنوان مثال، میامی و نیویورک برای پذیرش ارزهای دیجیتال اقداماتی انجام داده‌اند. همچنین همانطور که در اواسط فوریه گزارش داد، شهردار آستین از فناوری وب ۳ و بلاک چین استقبال می‌کند.

استیو آدلر (Steve Adler) شهردار آستین، از آنچه فناوری وب ۳، بلاک چین و پرداخت‌های ارز دیجیتال می‌توانند برای این شهر به ارمغان بیاورند، استقبال می‌کند. آستین به عنوان دومین شهر با سریع‌ترین رشد اقتصادی در ایالت تگزاس ایالات متحده، بررسی قابلیت‌های سیاست‌گذاری برای پذیرش بیت کوین به عنوان یک گزینه پرداخت و ادغام سایر برنامه‌های فناوری وب ۳ برای بهبود زندگی شهروندان را آغاز خواهد کرد.

مطلب کامل  رئیس کمیته انرژی روسیه این کشور ممکن است بیت کوین را به عنوان شیوه ای از پرداخت برای صادرات انرژی نفت و گاز خود بپذیرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *