ارزش کل قفل‌شده در ساندی‌سواپ از ۱۰۸ میلیون دلار عبور کرد

صرافی غیرمتمرکز SundaeSwap پس از عبور از مرز ۱۰۰ میلیون دلار در ارزش کل قفل شده، به نقطه عطف جدیدی رسیده است. ارزش کل قفل شده (TVL)، ارزش کلی دارایی های رمزارزی است که در یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) یا به طور کلی در پروتکل های DeFi قرار داده شده است. این به یک آمار مهم برای ارزیابی علاقه به این بخش خاص از بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

SundaeSwap اولین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال در بلاک چین کاردانو است. با وجود اینکه این صرافی در ژانویه ۲۰۲۲ (دی) راه اندازی شد، اما رشد قابل توجهی داشته است و بسیاری از معامله گران از این پلتفرم برای معامله، جابجایی و استیک بهره می برند.

Bitrue، یک صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال، اضافه شدن رمزارز SundaeSwap (SUNDAE) را به لیست دارایی های پشتیبانی شده در پلتفرم معاملاتی خود اعلام کرده است. افزوده شدن SUNDAE در این صرافی پیشرو گام مهمی در پذیرش جهانی رمزارزهای اکوسیستم کاردانو است.

فعالیت تراکنش ها در بلاک چین کاردانو افزایش می یابد
در ۱۳ فوریه (۲۴ بهمن)، شبکه کاردانو با افزایش فعالیت تراکنش های زنجیره ای روبرو شد. طبق داده‌های فعلی DeFi Llama، افزایش تعداد تراکنش‌ها باعث رسیدن به TVL به عدد ۱۰۸/۴۳ میلیون دلاری در SundaeSwap شد.

مطلب کامل  سولانا دلیل اصلی هک اخیر این شبکه را بیان کرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *