ارتش بزرگ شیبا اینو تقریباً یک میلیارد رمزارز شیبااینو را از کل مقداری که در بازار در حال گردش است را سوزاند

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط شیب برن (shibburn@)، در ۴۸ ساعت گذشته، ارتش بزرگ شیبا اینو (SHIB) تقریباً یک میلیارد رمزارز شیبااینو را از کل مقداری که در بازار در حال گردش است را سوزاند.

این پلتفرم، تراکنش های سوخته را ردیابی می کند و خود نیز هر از چند گاهی فرآیند سوزاندن را انجام میدهد.

در همین حال، یک نهنگ، بخش عظیمی از شیبا اینو را خریداری کرده است.

۹۵۰ میلیون شیبااینو سوزانده شد

طبق توئیت های به اشتراک گذاشته شده توسط این سرویس، در ۲۴ ساعت گذشته، جامعه شیبااینو در مجموع ۹۴۸٫۶ میلیون SHIB را به کیف پول های غیرقابل مصرف منتقل کرده است.

در ۲۴ ساعت اول، آنها تعداد ۶۰۷,۵۳۰,۸۴۷ شیبااینو را حذف کردند و سپس ۳۴۱,۱۱۳,۳۸۵ شیبااینو را به کیف پول های غیرقابل مصرف فرستادند و برای همیشه در آنجا قفل کردند.وقتی به دلار آمریکا تبدیل می‌شود، تعداد ۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ شیبااینو خیلی زیاد نیست و حدودا معادل ۱۱,۰۵۸ دلار با نرخ ارز فعلی در فیات می باشد.

نهنگی، ۱۱۰ میلیارد SHIB را تصاحب می کند

در حالی که برخی تمام تلاش خود را برای حذف هر چه بیشتر رمزارزهای SHIB از گردش می کنند، به امید اینکه در نهایت شاهد افزایش قیمت باشند، نهنگ ها به خرید SHIB ادامه می دهند و حتی پس از کوچکترین افزایش آن را می فروشند.

طبق گزارش ویل استیتز (WhaleStats)، یک سرمایه‌گذار بزرگ اتریوم(Ethereum) که کیف پولش «BlueWhale0073» نام دارد، معادل ۱,۴۰۸,۱۷۶ دلار SHIB، یعنی تعداد ۱۰۹,۸۴۲,۱۲۸,۶۱۰ شیبااینو خریداری کرده است.

این نهنگ در حال حاضر اکثر SHIB را که خریده بود، فروخته است. شیبااینو در کوچکترین بخش از سبد سهام او، یعنی ۰٫۴۲ درصد به ارزش ۳۷۷۹۴ دلار به همراه سایر رمزارزها، HEX، DAI و غیره گنجانده شده است.

مطلب کامل  آرتور هیز آلت ‌کوین‌ها ممکن است طی هفته‌های آتی ۵۰ درصد از ارزش خود را از دست بدهند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *