ادغام مرورگر اپرا با بلاکچین های برتر

اپرا، یکی از بزرگترین مرورگرهای اینترنت دوستدار کریپتو جهان، در ادامه تلاش های خود برای معرفی قابلیت های وب ۳ به بیش از ۳۸۰ میلیون کاربر فعال خود در سراسر جهان، حالا خبر ادغام با هشت بلاکچین برتر دنیای کریپتو را منتشر کرده است.

ادغام مرورگر اپرا با بلاکچین های برتر

مرورگر اپرا در ژانویه ۲۰۲۲ پروژه Crypto Browser خود را که یک برنامه مبتنی بر وب ۳ است، برای تسهیل تعامل با اپلیکیشن های غیر متمرکز (DApp)، بازی ها و پلتفرم های متاورس، راه اندازی کرد. به عنوان بخشی از این برنامه، این مرورگر از اکوسیستم بلاکچینی برتر دنیای کریپتو از جمله بیت کوین (BTC)، سولانا (SOL)، پولیگان (MATIC)، StarkEx، Ronin، Celo، Nervos DAO و IXO را پشتیبانی می کند.

اپرا در بیانیه خبری خود اعلام کرد که کاربران این مرورگر حالا به اکوسیستم DApp های مستقر در پولیگان و سولانا دسترسی خواهند داشت و همچنین از مزایای دیفای لایه دوم از طریق DeversiFi بهره خواهند برد.

جدیدترین قابلیت مرورگر اپرا دسترسی کاربران به اکوسیستم لایه دوم اتریوم و اثبات سهام پولیگان را از طریق StarkEx فراهم می کند.

بنابر اعلام این شرکت، قصد اصلی برای ادغام با چندین بلاکچین این است که مسائل وب ۳ و بلاکچین را به شکلی دوستدار محیط زیست ارائه دهد. یورگن آرنسن (Jorgen Arnesen) رئیس بخش موبایل اپرا اظهار داشت:

«در نهایت، وب ۳ به اصلی ترین تکنولوژی وب در جهان تبدیل خواهد شد و لازم نیست که کاربران بدانند در حال تعامل با آن هستند. آن ها فقط می خواهند یک تجربه کاربری بهتر و مزایای بیشتری را دریافت کنند.»

این بیانیه در ادامه به نیاز جهان به راه حل های کم مصرف با کارمزد کم اشاره می کند که البته همین مسئله، یکی از مهمترین دلایل انتخاب پولیگان به جای بلاکچین پر مصرف و گران اتریوم است. در نوامبر ۲۰۲۱، رقیب سرسخت اپرا یعنی Brave هم برای تقویت ویژگی های مرتبط با DApp خود، خبر همکاری با بلاکچین سولانا را منتشر کرد.

مطلب کامل  ارزش کل قفل‌شده در ساندی‌سواپ از ۱۰۸ میلیون دلار عبور کرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *