اتریوم به سمت ۲ هزار دلار حرکت کرد

بازار ارزهای دیجیتال یک جهش بسیار ضروری را تجربه کرد که باعث شد قیمت اتریوم از سطح حمایت عمده جهش کند. اما در حالی که ۲ هزار دلار می‌تواند یک هدف کوتاه‌مدت باشد، اکثر تحلیلگران هشدار می‌دهند که این فقط یک «رالی تسکین‌دهنده» برای آلت کوین برتر بازار است.

بازار ارزهای دیجیتال در ۳۰ ماه می یک جهش بسیار ضروری را تجربه کرد که باعث شد بیت کوین (BTC) به بالای ۳۰۹۰۰ دلار و اتریوم (ETH) با ۵.۸۴ درصد افزایش به ۱۹۳۰ دلار برسد، اما تحلیلگران هشدار می‌دهند که این فقط یک «رالی تسکین‌دهنده» است و ممکن است برای معکوس شدن آن خیلی زود باشد.ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۲۷ تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیت کوین نیز ۴۵.۹ درصد است. در اینجا نگاهی به آنچه چندین تحلیلگر می‌گویند در مورد چشم‌انداز پیشرفت اتریوم و سطوح حمایت و مقاومت اصلی باید به آن توجه داشته باشید می‌پردازیم.

جهش از حمایت عمده

جهش ۳۰ می در اتریوم برای تحلیلگر بازار و کاربر محبوب توییتر Rekt Capital که نمودار زیر را منتشر کرد «غافلگیرکننده نبود». او اظهار داشت که «مسئله اصلی اینجاست که حرکت‌ بعدی اتریوم از اینجا چگونه خواهد بود»

Rekt Capital گفت:از نظر فنی، اتریوم می‌تواند تا ۲۲۶۰ دلار افزایش یابد تا آن را به مقاومت جدیدی تبدیل کند. این رالی به هر سمتی حرکت کند، احتمالا ضعیف‌تر از جهش اواسط سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

بازیابی احتمالی قیمت اتریوم تا ۲۷۰۰ دلار

تحلیل Ace of Alts تریدر ارزهای دیجیتال در مورد مسیرهای احتمالی قیمت اتریوم در نمودار زیر نشان می‌دهد که «قیمت اتریوم در حال حاضر برای چهارمین بار مجدداً محدوده فعلی را حفظ می‌کند».

Ace of Alts گفت:

اگر بتوانیم این روند را ادامه دهیم، می‌توانیم در تابستان شاهد جهش به منطقه ۲۷۰۰ دلاری باشیم. این منطقه به احتمال زیاد به عنوان یک سطح حمایتی دیگر در روند نزولی عمل خواهد کرد. با این حال، به نظر می‌رسد که در این سطح رسیک و سود نیز بسیار خوب باشد.

مطلب کامل  ریودوژانیرو دومین شهر بزرگ برزیل پرداخت مالیات بر دارایی با ارزهای دیجیتال را از سال 2023 ممکن می کند

چشم‌انداز بزرگتر اتریوم

در حالی که جهش اخیر قیمت اتریوم برای تریدرها خوشایند بود، حساب توییتر Tony با انتشار نمودار زیر هشدار داد که «هرگز چشم‌انداز بزرگتر را از دست ندهید».

Tony گفت:

بله در حال حاضر همه چیز خوب به نظر می‌رسد، اما برای من این یک رالی تسکین‌دهنده است. ما هیچ الگوی مشخصی برای جهش قیمت اتریوم نداریم و تا زمانی که خلاف آن ثابت نشود، من همچنان نیم نگاهی به روند‌های احتمالی دیگر دارم.

بر اساس نمودار ارائه شده توسط Tony، یک روند احتمالی دیگر این پتانسیل را دارد که قیمت اتریوم را به محدوده ۱۵۰۰ دلاری کاهش دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *