آوریل ۲۰۲۲ چهارمین ماه متوالی بود که سرعت نصب دستگاه های خودپرداز بیت کوین کاهش یافته است

دستگاه های خودپرداز بیت کوین یک هدف مهم برای اقتصاد بیت کوین انجام می دهند و به کاربران کمک می کنند تا دارایی های بیت کوین را به طور فیزیکی در مقابل ذخایر نقدی مربوطه بازیابی یا واریز کنند.
بر اساس داده‌های ارائه شده توسط Coin ATM Radar، سال ۲۰۲۱شاهد بالاترین افزایش جهانی در نصب دستگاه‌های خودپرداز BTC بود که در ماه آگوست شاهد ایجاد ۲۰۳۷ دستگاه خودپرداز بود. از ژانویه ۲۰۲۲ تعداد خودپردازهای ارزهای دیجیتال از ۱۹۶۹ دستگاه خودپرداز در دسامبر به ۱۶۸۷ کاهش یافت.
از آن زمان، تغییر خالص در ATM کریپتو یک مسیر نزولی را حفظ کرده است و تغییرات سه رقمی را در ماه‌های بعد در فوریه (۹۷۰)، مارس (۷۵۷) و آوریل (۷۳۹)ثبت کرده است.
رشد انفجاری سال گذشته در دستگاه‌های خودپرداز رمزارزی، نتیجه مستقیم حوزه‌هایی مانند السالوادور بود که بیت‌کوین را به‌عنوان مناقصه قانونی پذیرفتند، که در حال حاضر میزبان سومین شبکه بزرگ دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین پس از ایالات متحده و کانادا است.
برای برجسته کردن بازار بسیار بکر خودپردازهای رمزارزی، السالوادور میزبان ۲۰۵ دستگاه خودپرداز با برند Chivo است که ۷۰ درصد از کل دستگاه های خودپرداز رمزارزی در آمریکای جنوبی را تشکیل می دهد.

با این حال،کاهش آشکار در نصب دستگاه های خودپرداز رمزارزی می تواند نتیجه کاهش سرعت در حوزه های قضایی جدیدتر باشد که مایل به پذیرش اکوسیستم بیت کوین هستند.

مطلب کامل  جیم کرامر مجری قدیمی CNBC ادعا می‌ کند رمزارزها می تواند پس انداز زندگی شما را نابود کند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *