آماده سازی کاردانو برای شکستن ۱ دلار آیا زمان خرید فرا رسیده است

کاردانو فضای کریپتو را به آتش کشید زیرا در ۷ روز گذشته با موفقیت بیش از ۳۰ درصد افزایش قیمت را ثبت کرد. عملکرد تهاجمی این کریپتو باعث ایجاد شور و هیجان در جامعه آن در فضا شد. از این رو، سرمایه گذاران و معامله گران خارج از دنیای رمزارز اکنون به دقت حرکت کاردانو را زیر نظر دارند.

با وجود تنش مداوم بین روسیه و اوکراین که باعث سقوط بازارهای سهام و ارزهای دیجیتال شد، کاردانو افزایش قیمت را ثبت کرد. همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، ADA توانست موقعیت خود را از ۰٫۷۵ دلار به ۰٫۹۰ دلار افزایش دهد و از قلمرو نزولی خارج شود. این عملکرد، ADA را نزدیک به سطح مقاومت ۱ دلاری خود قرار می دهد. اگر این روند ادامه یابد، ممکن است این احتمال وجود داشته باشد که ADA در کمترین زمان ۱ دلار را بشکند.

علاوه بر این، Cardano در روزهای گذشته با موفقیت یک افزایش نرخ رشد عظیم +۳۱٪ را ایجاد کرد. اگر Cardano بتواند بار دیگر این پمپ قیمت را انجام دهد، قیمت ADA ممکن است به قیمت صعودی ۱٫۲۱ دلار برسد. در واقع، این سطح قیمت، طرفداران Cardano را در سراسر جهان دیوانه خواهد کرد. با این حال، تمام این پیش بینی قیمت کاردانو همچنان به عملکرد بازار صعودی بستگی دارد.

در زمان نگارش این مقاله، کاردانو با قیمت بالای بیش از ۰٫۹۰ دلار برای هر کریپتو معامله می‌ شود و ارزش بازار آن تقریباً ۳۱ میلیارد دلار است. بنابراین در مورد وضعیت اخیر کاردانو در بازار چه می توانید بگویید؟ آیا فکر می کنید اکنون زمان مناسبی برای خرید کاردانو است؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *