آلت کوین های جدید نسبت به بیت کوین عملکرد به شدت ضعیفی دارند

تجزیه و تحلیل اخیر انجام شده توسط Jump Crypto نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق سکه های تازه ضرب شده در مقایسه با بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان، بازدهی بسیار ضعیفی را در سال گذشته ثبت کرده اند.

بلومبرگ گزارش می دهد که این شرکت عملکرد بیش از ۳۷۰۰ توکن را مورد مطالعه قرار داده است تا دریابد که ۸۰ درصد از آنها نسبت به پادشاه رمزارز عملکرد ضعیفتری دارند.

این یافته‌های خیره‌کننده در تضاد با کسانی است که با سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین به دلیل ارزش بازار بزرگ آن مخالفت می‌کنند. در حالی که چندین جواهر وجود دارد که به طور قابل توجهی از بیت کوین بهتر عمل کرده اند، اکثریت قریب به اتفاق ارزهای دیجیتال تازه منتشر شده یا کلاهبرداری های آشکار یا توکن هایی هستند که هیچ کاربردی ندارند.

شایان ذکر است، این شرکت همچنین دریافته است که آلت کوین‌ها در بازارهای صعودی عملکرد بهتری ندارند، که مسلماً شگفت‌انگیزترین نکته در تحلیل منتشر شده توسط Jump Trading است. این نشانه آن است که بازار آلت کوین علیرغم پر هرج و مرج بودن، واقعاً کارآمد است.

اوایل امروز، بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، برای مدت کوتاهی سطح ۴۰۰۰۰ دلار را پس گرفت قبل از اینکه به زیر آن قیمت مهم از نظر روانی سقوط کند

با وجود اینکه آلتکوین هایی مانند Dogecoin، Solana، Shiba Inu و Cardano در سال ۲۰۲۱ توجه را به خود جلب کردند، اما امسال به دلیل عدم تمایل به ریسک، به عملکرد ضعیف خود ادامه می دهند.

عدم قطعیت اقتصاد کلان در بازار ارزهای دیجیتال در کانون توجه قرار دارد و افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو کاتالیزور اصلی نزولی است.

مطلب کامل  نهنگ‌های برتر کاردانو به جمع‌آوری این ارز مشغول هستند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *